Lektor/ka Hudebního kroužku v DDM Stodůlky

Pokud chcete reagovat na pracovní nabídky, vyplňte nejdříve dotazník o spolupráci.

Lektor/ka Hudebního kroužku v DDM Stodůlky

  • Praha 5
  • hudební

Jsi nadšený hudebník a chtěl bys vést svoje lekce a učit děti nebo dospělé? Máš nápad na svůj vlastní kroužek, který bys mohl vést celý rok? Rádi tvůj nápad vyslechneme a po vzájemné domluvě podpoříme a pomůžeme s jeho realizací.

Hledáme lektory, kteří mají nápad na realizaci kroužku, sledují moderní trendy, umí zaujmout nebo dovedou pracovat s hudební technikou (elektrické hudební nástroje, looper, mixážní pult, hudební softwary, pady..)

Pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum výhodou, ale není podmínkou. Pedagogické zkušenosti vítány. Více informací o obsahu lekce probereme na osobní schůzce. Náplň kroužku si můžete přizpůsobit podle sebe.

Kroužek probíhá v budově DDM Stodůlky na Praze 5.


Dům dětí a mládeže Stodůlky

Chlupova, 1800/6, 15500 Praha 5

Kontaktní osoba:
Lída Cenovová
E: l.cenovova@ddmstodulky.cz
T: +420 602 647 314

Kontaktní údaje instituce:
E: l.cenovova@ddmstodulky.cz
T: 606818352

Společný projekt pražských Domů dětí a mládeže zaměřený na zájemce o práci s dětmi, mládeží i dospělými. Na jednom místě projekt představuje, proč je pedagogická činnost v DDM naplňující a rozvíjející, informuje o volných místech lektorů / lektorek v jednotlivých DDM, propojuje zájemce o lektorování s vhodnými DDM (např. dle regionu, tematických a časových preferencí) a nabízí vhodné příležitosti pro rozvoj dovedností a znalostí (pedagogické semináře, workshopy, inspirativní aktivity atd.).

Kontaktujte nás


Dům dětí a mládeže Praha 6
E: info@budulektor.cz
T: +420 235 323 334

© 2021 Budu Lektor
Web by SenseMedia