Lektor/ka kroužků UKULELE

Pokud chcete reagovat na pracovní nabídky, vyplňte nejdříve dotazník o spolupráci.

Lektor/ka kroužků UKULELE

  • Praha 5
  • hudební

Umíš hrát na ukulele a baví tě to? Chtěl/a bys naučit děti hrát na ukulele? Máš nadšení se zlepšovat a naučit se víc? Přidej se k našim hudebníkům a staň se lektorem kroužku Ukulele.

Hledáme lektora/ku nebo asistenta kroužků UKULELE pro děti ve věku 6 až 15 let. Lekce probíhají v počtu 4-5ti účastníků. Popis kroužků naleznete zde: https://www.ddmstodulky.cz/krouzky

Lektor by měl umět základní akordy, základní rytmy 2/4, 4/4 a 3/4 a také doprovodit se sám zpěvem. Pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum výhodou, ale není podmínkou. Pedagogické zkušenosti vítány. Více informací o obsahu lekce probereme na osobní schůzce.

Kroužek probíhá v budově DDM Stodůlky na Praze 5.


Dům dětí a mládeže Stodůlky

Chlupova, 1800/6, 15500 Praha 5

Kontaktní osoba:
Lída Cenovová
E: l.cenovova@ddmstodulky.cz
T: +420 602 647 314

Kontaktní údaje instituce:
E: l.cenovova@ddmstodulky.cz
T: 606818352

Společný projekt pražských Domů dětí a mládeže zaměřený na zájemce o práci s dětmi, mládeží i dospělými. Na jednom místě projekt představuje, proč je pedagogická činnost v DDM naplňující a rozvíjející, informuje o volných místech lektorů / lektorek v jednotlivých DDM, propojuje zájemce o lektorování s vhodnými DDM (např. dle regionu, tematických a časových preferencí) a nabízí vhodné příležitosti pro rozvoj dovedností a znalostí (pedagogické semináře, workshopy, inspirativní aktivity atd.).

Kontaktujte nás


Dům dětí a mládeže Praha 6
E: info@budulektor.cz
T: +420 235 323 334

© 2021 Budu Lektor
Web by SenseMedia