Lektor hry na kytaru

Pokud chcete reagovat na pracovní nabídky, vyplňte nejdříve dotazník o spolupráci.

  • Praha 8
  • hudební

Hledáme lektory individuálních lekcí hry kytaru, případně i ukulele pro děti i dospělé v Karlínském Spektru (Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy).

Nástup možný od října 2023.

Požadujeme:

  • - pedagogické vzdělání (příp. studium 5. nebo 6. ročníku konzervatoře, pedagogického oboru na VŠ, nebo alespoň kurz tzv. pedagogického minima)
  • - odpovídající úroveň interpretace a orientaci v metodice
  • - schopnost a kladný vztah k práci s dětmi
  • - čistý výpis z trestního rejstříku
  • - strukturovaný životopis

Nabízíme:

  • - časovou flexibilitu (rozvrh hodin si lektor sestavuje sám vždy na začátku školního roku)
  • - práci na DPP, případně DPČ. Dohoda se podepisuje na jeden školní rok, v případě oboustranného zájmu je možná dlouhodobá spolupráce.
  • - odměnu dle vzdělání, počtu kroužků atd. Do motivačního textu prosím uveďte vaši představu o výši odměny.

Náplň práce:

  • - výuka individuálních lekcí pro děti, případně i dospělé dle celoročního plánu činnosti
  • - vedení deníku zájmového útvaru v elektronické podobě (informace o docházce žáků a činnosti každé lekce)
  • - 1 lekce = 45 minut

V případě, že máte o tuto nabídku zájem, pošlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail rojek@ddmpraha.cz.

Středa: 13:00 - 19:00

Čtvrtek: 13:00 - 19:00

Pátek: 13:00 - 19:00

Mzda: 220 Kč/hod.

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Karlínské nám. 7, 18600 Praha 8

Kontaktní osoba:
Daniel Rojek
E: rojek@ddmpraha.cz
T: 777701151

Kontaktní údaje instituce:
E: bezdek@ddmpraha.cz
T: 777665533

Společný projekt pražských Domů dětí a mládeže zaměřený na zájemce o práci s dětmi, mládeží i dospělými. Na jednom místě projekt představuje, proč je pedagogická činnost v DDM naplňující a rozvíjející, informuje o volných místech lektorů / lektorek v jednotlivých DDM, propojuje zájemce o lektorování s vhodnými DDM (např. dle regionu, tematických a časových preferencí) a nabízí vhodné příležitosti pro rozvoj dovedností a znalostí (pedagogické semináře, workshopy, inspirativní aktivity atd.).

Kontaktujte nás

Dům dětí a mládeže Praha 6
E: info@budulektor.cz
T: +420 235 323 334