Instruktor lanového centra

Pokud chcete reagovat na pracovní nabídky, vyplňte nejdříve dotazník o spolupráci.

  • Praha 8
  • sportovní

Milí přátelé lan, zájemci o brigádu, i letos rozšiřujeme náš instruktorský tým o další posily, nové lektory. Máte zájem se dostat mezi fajn partu kluků a holek, vydělat si nějakou korunu, pracovat pro stabilní organizaci a užít si práci na čerstvém vzduchu? Čtěte dále!

Místo výkonu práce: Lanové centrum Loděnice Vltava, Libeňský ostrov
Náplň práce: kompletní lektorování lanových programů (uvítání, bezpečnost, oblékání klientů do úvazků, samotný program). Na prvních programech budete mít k ruce zkušenější kolegy!

Školení: povinné v sobotu 25.3.2023
Očekáváme: potvrzení od lékaře – schopen práce s dětmi (proplatíme)
výpis z rejstříku trestů (proplatíme)
spolehlivost, dochvilnost
Preferujeme pozitivní vztah k dětem, výhodou jsou předchozí zkušenosti z lanových center či vlastní lezecká aktivita.

Před samotným školením proběhne informativní schůzka (několik termínů), kde si ukážeme vše potřebné. Termíny budou zájemcům nabídnuty.

Pracovní poměr: Dohoda o provedení práce (DPP), nástupní mzda 130Kč/hod, duben-říjen (po zapracování jistota zvýšení odměny)

Pondělí: 08:00 - 19:00

Úterý: 08:00 - 19:00

Středa: 08:00 - 19:00

Čtvrtek: 08:00 - 19:00

Pátek: 08:00 - 19:00

Mzda: začínáme na 130 Kč/hod

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Karlínské nám. 7, 18600 Praha 8

Kontaktní osoba:
Olan
E: olan@ddmpraha.cz
T: 605888907

Kontaktní údaje instituce:
E: bezdek@ddmpraha.cz
T: 777665533

Společný projekt pražských Domů dětí a mládeže zaměřený na zájemce o práci s dětmi, mládeží i dospělými. Na jednom místě projekt představuje, proč je pedagogická činnost v DDM naplňující a rozvíjející, informuje o volných místech lektorů / lektorek v jednotlivých DDM, propojuje zájemce o lektorování s vhodnými DDM (např. dle regionu, tematických a časových preferencí) a nabízí vhodné příležitosti pro rozvoj dovedností a znalostí (pedagogické semináře, workshopy, inspirativní aktivity atd.).

Kontaktujte nás

Dům dětí a mládeže Praha 6
E: info@budulektor.cz
T: +420 235 323 334